0
دوره های توریستی و تور لیدری
بازدید: 2205
 
صنعت گردشگری یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین صنایع در جهان است. زبان انگلیسی بعنوان زبان اصلی ارتباطات بین المللی جز جدایی‌ناپذیر این صنعت محسوب می‌شود.
مهارت تخصصی استفاده از زبان انگلیسی در حوزه صنعت گردشگری جهت گردشگران، مدیران آژانس‌های مسافرتی، هتل داران و در مجموع فعالان صنعت گردشگری یک ضرورت انکارناپذیر است.به‌عنوان یک گردشگر اگر شما زبان محلی مقصدتان را ندانید، با توسعه مهارت‌های زبان انگلیسی، قادر خواهید بود علاوه‌بر رفع نیازهای خود به بازدید کنندگان و گردشگران بین المللی دیگر نیز کمک کنید. 
 
دوره آموزش عالی زبان تخصصی توریسم در موسسه آموزشی زبانهای خارجی سیب، به‌طورکامل برای پاسخگویی به نیازهای ویژه گردشگران و متخصصان صنعت گردشگری طراحی شده است. 
 
 
انواع دوره های گردشگری: 
 
۱- دوره ابتدایی زبان عمومی در جهت آموزش های حرفه ای: 
 
این دوره شامل دو کتاب Smart Choice از انتشارات Oxford در سطح Elementary و Pre-intermediate می باشد و در ۶ ترم آموزشی برگزار می شود. 
 

 
۲- دوره زبان تخصصی گردشگری :  
بعد از تعیین سطح از طریق آزمون کتبی و شفاهی، زبان آموزان واجد شرایط، این دوره تخصصی را خواهند گذراند.
این دوره شامل دو کتاب English for International Tourism از انتشارات Pearson می باشد و در ۶ ترم برگزار میشود.
در این دوره زبان آموزان با استفاده از فیلم و دروس شنیداری، گفتاری، نگارش و خواندن، با امور گردشگری، مدیریت توریسم و امور هتلداری آشنا خواهند شد.
 
 ۳- دوره پیشرفته گردشگری :

پس از پایان دوره زبان تخصصی گردشگری و هتلداری داوطلبین یک دوره فیلم های مربوط به امور توریسم و مکان های دیدنی و هتلداری در ایران در قالب بحث کلاسی و گردش علمی را خواهند داشت.این کلاس در سطوح بالا برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان باید از دانش خوبی از زبان انگلیسی برخوردار باشند.این دوره در ۴ ترم اموزشی برگزار می شود.
 
شغلی با درآمد خوب برا خود تضمین کنید با شرکت در این دوره های توریستی  آموزشگاه زبان سیب درباره ما

آموزشگاه زبانهای خارجی سیب به پشتوانه سالها تجربه در حوزه آموزش زبانهای خارجی با استفاده از نوین ترین متدهای آموزشی و استانداردهای بین المللی روز دنیا وبابهره گبری از دانش اساتید کارآزموده و تحصیل کرده، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزش زبان انگلیسی دوره آیلتس  آموزش زبانهای آلمانی و فرانسه با تاکید بر سیاست نتیجه گرایی ویژه علاقمندان یادگیری زبان نموده است و هم اکنون با صدها متقاضی در سال و همکاری با ارگانها و موسسات آموزشی از پیشگامان عرصه آموزش در شهر بروجرد می باشد
 

عضویت در باشگاه سیب

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

بروجرد-خيابان بهار-روبه روي پارک بهار-پلاک 451

06642613878

09187365091

06642613878

dr.gholamidavoud@yahoo.com