0
یادگیری زبان آلمانی
بازدید: 2823
  دوره های آموزش زبان آلمانی بزرگسالان در آموزشگاه زبان سیب بصورت کلاسهای ترمیک فشرده و ترمیک فوق فشرده از سطح مبتدی تا پیشرفته در 11 ترم 28 جلسه ای برگزار می گردد و مناسب افرادیست که قصد یادگیری اصولی و پایه ای زبان آلمانی با هدف اخذ مدرک، مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند.

در این دوره ها از کتابهای Menschen و Sicher! از انتشاراتHueber آلمان به همراه مواد کمک آموزشی متنوع از جمله فیلم های آموزشی، کتابهای داستان بهره گرفته شده است زیرا مطالب، اصطلاحات و لغات بکار رفته در این کتاب بسیار به روز می باشد و زبان آموزان را با فرهنگ و شیوه زندگی در آلمان آشنایی می سازد تا از این طریق، زبان آموزان به شیوه آموزشی جذابتری زبان آلمانی را فرا بگیرند. نکته ای که آموزشگاه زبان سیب را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها و ارائه سیستم های متنوع آموزش زبان آلمانی منطبق با آخرین استانداردهای انستیتوی گوته آلمان همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت می باشد. همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در یادگیری زبان آلمانی می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان آلمانی آموزشگاه زبان سیب تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضای آموزشی پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان آلمانی را در موقعیت های شبیه سازی شده فراهم نمایند تا زبان آموزان محترم را جهت آمادگی برای شرکت در آزمون های انستیتوی گوته و کسب نمره قبولی آماده سازند.
معرفی دوره های آموزش زبان آلمانی در آموزشگاه زبان سیب 
 
A1 (سطح آغازین) 
آموزش زبان آلمانی در سطح A1 در آموزشگاه زبان سیب مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی می توانند مکالمات روزمره و جملات ابتدایی که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی می باشد (مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، پرسیدن ساده و ...) را درک کرده و صحبت نمایند. این سطح از آموزش زبان آلمانی در ایران طرفداران بسیاری دارد زیرا کسانی که برای پیوستن به خانواده، ازدواج و ...قصد مهاجرت به آلمان را دارند، نیازمند اخذ این مدرک می باشند. آزمون این سطح از زبان آلمانی در هر ماه توسط موسسه گوته تهران و بخش فرهنگی سفارت اتریش به صورت رسمی برگزار می شود. 
A2 (سطح مقدماتی) 
آموزش زبان آلمانی در سطح A2 در آموزشگاه زبان سیب مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی قادر به بیان و درک موضوعات مشخصی مانند گفتگوهای روزمره، اطلاعات شخصی، خانواده و محیط کار در موقعیت های ساده و معمول و همچنین درک مطالب پیچیده تری که در مقاله های کوتاه، روزنامه ها و تبلیغات نوشته شده است باشند. 
B1 (سطح متوسط) 
آموزش زبان آلمانی در سطح B1 در آموزشگاه زبان سیب مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی به دایره وسیعی از لغات و واژگان دست پیدا خواهند کرد که به آنها کمک خواهد کرد با استفاده از این لغات در مورد رویاها، آرزوها، رخدادها، اهداف، تجارب و علایق شخصی خود بطور منسجم صحبت نمایند و در سفرهای خود به کشورهای آلمانی زبان اغلب نیازهای خود را برطرف نمایند. 
B2 (سطح بالای متوسط) 
آموزش زبان آلمانی در سطح B2 در آموزشگاه زبان سیب مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی قادر به درک و بیان مطالب انتزاعی یا پیشرفته تر به زبان آلمانی خواهند بود و می توانند در رشته تخصصی خود بحث های تخصصی تری را پیگیری نمایند و بدون آمادگی قبلی بطور روان و پیوسته صحبت کنند.

داوطلبان شرکت در این سطح از آموزش زبان آلمانی عمدتاً افرادی هستند که قصد ادامه تحصیل در کشورهای آلمان یا اتریش را دارند، زیرا در حال حاضر بیشتر دانشگاههای آلمان جهت پذیرش دانشجو درخواست مدرک B2 را از متقاضیان دارند، از همین رو شرکت در آزمون این سطح از زبان آلمانی جهت اخذ مدرک طرفداران فراوانی در کشورمان دارد. این آزمون تقریبا در هر ماه توسط موسسه گوته تهران و بخش فرهنگی سفارت اتریش به صورت رسمی برگزار می شود. 
C1 (سطح پیشرفته)  
این سطح از آموزش زبان آلمانی که جزو سطوح پیشرفته محسوب می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان آلمانی قادر به درک متون طولانی شامل بخش بزرگی از واژه های سطح بالا و پیچیده خواهند بود و در نتیجه می توانند بدون تامل برای جستجوی لغات به راحتی و بطور روان به زبان آلمانی مکالمه نمایند.
C2 (سطح فوق پیشرفته)

این سطح از آموزش زبان آلمانی نیز جزء سطوح پیشرفته در زبان آلمانی محسوب می گردد و زبان آموزانی که به این سطح از دانش زبانی می رسند قادر خواهند بود همانند یک شهروند اصیل به زبان آلمانی صحبت کنند. 
 
دوره آمادگی آزمون ZD
ZD مخفف عبارت Zertifikat Deutsch است که یک آزمون بین المللی زبان آلمانی می باشد و بیشتر جهت مهاجرت یا اخذ ویزای دانشجویی مورد نیاز می باشد. موفقیت در امتحان ZD (B1) و اخذ مدرک آن نشان دهنده دانش و توانایی بالای افراد در انجام مکالمات روزمره به زبان آلمانی می باشد و اخذ سطح B1 از این مدرک برای متقاضیان پذیرش تحصیلی از دانشگاههای آلمان الزامی است. این دوره ها در سیب بصورت خصوصی در حال برگزاریست.

دوره آمادگی آزمون TestDaF
TestDaf مخفف عبارت Test Deutsch ats Fremd Sprache است که برای سنجش مهارت زبان آلمانی افراد غیرآلمانی طراحی شده است و مناسب افرادی است که قصد ادامه تحصیل و ورود به دانشگاههای آلمان را دارند. آزمون TestDaF شامل چهار بخش شفاهی، شنیداری، نوشتاری و درک مطلب است. این دوره ها نیز در سیب بصورت خصوصی در حال برگزاریست. 
 

اهداف آموزش زبان آلمانی بزرگسالان در آموزشگاه زبان سیب
آموزش همرمان مهارتهای گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته.
آموزش سریع زبان آلمانی به صورت کاملاً کاربردی ویژه متقاضیان ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای آلمان و اتریش.
آموزش زبان آلمانی با هدف آماده سازی زبان آموزان جهت قبولی در آزمون های انستیتوی گوته.
تقویت مهارت صحبت کردن زبان آموزان جهت زندگی در کشورهای آلمانی زبان.
آشنایی زبان آموزان با فرهنگ و آداب و رسوم کشورهای آلمانی زبان به منظور زندگی در این کشورها.

تمایز خدمات آموزشی آموزشگاه زبان سیب با سایر آموزشگاه ها
تنوع زمانبندی کلاسها مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان آلمانی می باشد.
آموزش زبان آلمانی با استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا.
ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای در پایان هر ترم جهت مشاهده روند پیشرفت زبان آموزان.
شهریه مناسب با توجه به توان مالی زبان آموزان و ارائه تخفیف های ویژه.
 درباره ما

آموزشگاه زبانهای خارجی سیب به پشتوانه سالها تجربه در حوزه آموزش زبانهای خارجی با استفاده از نوین ترین متدهای آموزشی و استانداردهای بین المللی روز دنیا وبابهره گبری از دانش اساتید کارآزموده و تحصیل کرده، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزش زبان انگلیسی دوره آیلتس  آموزش زبانهای آلمانی و فرانسه با تاکید بر سیاست نتیجه گرایی ویژه علاقمندان یادگیری زبان نموده است و هم اکنون با صدها متقاضی در سال و همکاری با ارگانها و موسسات آموزشی از پیشگامان عرصه آموزش در شهر بروجرد می باشد
 

عضویت در باشگاه سیب

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

بروجرد-خيابان بهار-روبه روي پارک بهار-پلاک 451

06642613878

09187365091

06642613878

dr.gholamidavoud@yahoo.com