0
آمادگی برای کنکور
بازدید: 1959

زبان کنکور

آموزشگاه زبان سیب برای کمک به افزایش قبولی کنکور دانش آموزشان و دانشجویان عزیز برنامه ی ویژه ای برای دوره های آمادگی زبان کنکور دارد. این دوره ها شامل موارد ذیل می باشد:

دوره های ویژه آمادگی زبان کنکور کارشناسی می شود که طی آن مهارت های گرامر، لغت، و خواندن که در کنکور سراسری سنجیده می شوند توسط اساتید مجرب و با تجربه آموزشگاه زبان سیب تدریس خواهد شد.

دوره های آمادگی زبان عمومی و تخصصی مخصوص متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد نیز در آموزشگاه زبان سیب برگزار می شود. در این دوره ها استادان متخصص دانشگاه تدریس خواهند کرد و شرکت کنندگان در این دوره ها به صورت تضمینی درصدی بالا در آزمون زبان خواهند زد و در دانشگاه های معتبر پذیرفته خواهند شد.

داوطلبان شرکت در آزمون دکترا هم نیازمند داشتن نمره زبان از یکی از آزمون های برگزار شده توسط دانشگاه ها یا وزارت علوم (MSRT) و سازمان سنجش (TOLIMO) و یا یکی از آزمون های بین المللی TOEFL یا IELTS هستند. در آموزشگاه زبان سیب دوره های آمادگی تمامی این آزمون ها توسط اساتید دانشگاهی که دارای مدارک بین المللی هستند و تجربه سال ها تدریس این دوره ها را دارا می باشند به صورت تضمینی تدریس خواهد شد.
با توجه به نیاز خود به زبان یکی از دوره های آموزشگاه زبان سیب را انتخاب کنید چراکه آموزش زبانهای خارجی تخصص ماست.درباره ما

آموزشگاه زبانهای خارجی سیب به پشتوانه سالها تجربه در حوزه آموزش زبانهای خارجی با استفاده از نوین ترین متدهای آموزشی و استانداردهای بین المللی روز دنیا وبابهره گبری از دانش اساتید کارآزموده و تحصیل کرده، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزش زبان انگلیسی دوره آیلتس  آموزش زبانهای آلمانی و فرانسه با تاکید بر سیاست نتیجه گرایی ویژه علاقمندان یادگیری زبان نموده است و هم اکنون با صدها متقاضی در سال و همکاری با ارگانها و موسسات آموزشی از پیشگامان عرصه آموزش در شهر بروجرد می باشد
 

عضویت در باشگاه سیب

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

بروجرد-خيابان بهار-روبه روي پارک بهار-پلاک 451

06642613878

09187365091

06642613878

dr.gholamidavoud@yahoo.com