0
یادگیری قدم به قدم و پیوسته
بازدید: 2255
                                                                                                                               
اهداف اصلی دوره های ترمیک بزرگسالان
 
دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان، حاصل سال‌ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از متخصصان آموزشی و استادان آموزشگاه زبان سیب است.

در دوره‌ های ترمیک بزرگسالان، تمرکز بر تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی (Reading ،Writing ،Listening ،Speaking) است.

با توجه به سیاست‌های کلی  آموزشگاه زبان سیب، این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر روی تقویت مهارت Speaking (مکالمه زبان انگلیسی) زبان آموزان دارد تا بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختارها و کلمات نو آموخته خود در مکالمات روزمره زبان انگلیسی استفاده کنند.

به علاوه، زیر مهارت های زبانی نیز از قبیل دستور زبان (Grammar)، واژگان (Vocabulary)، تلفظ (Pronunciation) ،هم‌آیی (Collocation) و کارگفت‌ ها (Speech acts) نیز در این دوره مورد توجه قرار گرفته و تقویت می‌شوند.

زبان آموزان به راحتی می توانند به صورت گروهی یا دو نفره در مباحث کلاس حضور داشته باشند و توانایی آنها در مکالمه زبان انگلیسی به سرعت بهبود پیدا کند.

از آنجا که بر اساس اصول آموزشی زبان آموز محور (Learner-Centered Teaching)، دانشجو در کانون اصلی توجه است، پژوهش‌ها نشان می‌دهند که متغیر های شخصی زبان‌آموزان از جمله متغیرهای شخصیتی (Personality Variables)، تفاوت‌های فردی (Individual Differences) و مهارت‌های فردی (Personal Skills) تاثیر فراوانی بر میزان پیشرفت زبان اموزان در زبان دوم دارند.

از دیگر ویژگی‌های مهم دوره‌ های ترمیک بزرگسالان، آماده سازی آنها برای شرکت در آزمون‌های بین المللی مانند IELTS و TOEFL iBT و PTE است. به عبارت دیگر، زبان آموزان پس از گذراندن سطح Intermediate (طبق چارت آموزشی) می توانند با توجه به نمره مورد نظر خود در دوره‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی شرکت کنند. 

کتاب های دوره
منابع آموزشی زبان انگلیسی برای بزرگسالان در آموزشگاه زبان سیب، کتاب‌های Top Notch و Impact Series از انتشارات پیرسون آمریکاست هستند که با اهداف بالا مطابقت کامل داشته و زبان آموزان می‌توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند.
تعداد نفرات
با توجه به اهمیت تقویت مهارت مکالمه و اختصاص زمان کافی به زبان آموزان برای صحبت کردن، تعداد نفرات هر کلاس به صورت 6 تا 8 نفر در نظر گرفته شده تا استادان بتوانند با فراغ بال به تک تک زبان آموزان رسیدگی کافی داشته باشند.
تعداد جلسات
تعداد جلسات دوره های ترمیک بسته به سطح ترم، 15، 20 یا 25 جلسه است.
کلاس های جانبی رایگان
در کنار کلاس های اصلی دوره ترمیک بزرگسالان، انواع کلاس های جانبی رایگان از جمله کلاس های بحث آزاد، درک فیلم، گرامر انگلیسی، استندآپ کمدی و بسیاری دیگر برای زبان آموزان آموزشگاه زبان سیب برگزار می‌شوند .

ویژگی های دوره های ترمیک بزرگسالان

تعداد نفرات محدود (6 تا 8 نفر)
امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموزان
استفاده از مجرب‌ ترین استادان آموزش زبان انگلیسی
آموزش مکالمه زبان انگلیسی (Speaking)
مشاوره‌های منظم و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری توسط کارشناسان موسسه
برگزاری کلاس‌ های بحث آزاد رایگان
برگزاری کلاس‌های رفع اشکال رایگان
برگزاری کلاس‌های LF رایگان در کنار دوره اصلی
آماده‌سازی زبان‌آموزان برای شرکت در آزمون‌ های بین المللی
استفاده از به روز ترین منابع آموزشی
بهره بردن از کتاب‌های کمک آموزشی تالیف شده توسط گروه آموزشی ایران اروپا
امکان تغییر روز و ساعت کلاسها در انتهای هر ترم
 استادان دوره های ترمیک بزرگسالان

استادانی که در آموزشگاه زبان سیب مشغول آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان هستند، از جمله برترین و موفق‌ترین استادان زبان کشور هستند که مهر تایید به کارنامه علمی آنها زده شده است.

تمامی استادان دارای مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در گرایش‌های زبان انگلیسی (صرفاً آموزش و ادبیات انگلیسی) بوده و حداقل 6 سال سابقه تدریس حرفه‌ای زبان انگلیسی دارند.

به علاوه، این استادان حداقل 2 سال درآموزشگاه زبان سیب تدریس داشته‌اند و توانسته‌اند در بازدیدهای علمی سختگیرانه به عمل آمده از کلاس‌ها، نظر مطلوب اعضای هیئت علمی را کسب کنند وهمچنین دوره های آموزشی روش تدریس با موفقیت بگذرانند.درباره ما

آموزشگاه زبانهای خارجی سیب به پشتوانه سالها تجربه در حوزه آموزش زبانهای خارجی با استفاده از نوین ترین متدهای آموزشی و استانداردهای بین المللی روز دنیا وبابهره گبری از دانش اساتید کارآزموده و تحصیل کرده، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزش زبان انگلیسی دوره آیلتس  آموزش زبانهای آلمانی و فرانسه با تاکید بر سیاست نتیجه گرایی ویژه علاقمندان یادگیری زبان نموده است و هم اکنون با صدها متقاضی در سال و همکاری با ارگانها و موسسات آموزشی از پیشگامان عرصه آموزش در شهر بروجرد می باشد
 

عضویت در باشگاه سیب

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

بروجرد-خيابان بهار-روبه روي پارک بهار-پلاک 451

06642613878

09187365091

06642613878

dr.gholamidavoud@yahoo.com