0
یادگیری زبان فرانسه
بازدید: 2087
 
 
دوره های آموزش زبان فرانسه بزرگسالان در آموزشگاه زبان سیب بصورت کلاسهای ترمیک عادی، ترمیک فشرده و خصوصی از سطح مبتدی تا پیشرفته در 20 ترم 14 جلسه ای با کتابهای Tendances از انتشارات CLE International فرانسه برگزار می گردد. شرکت در این دوره ها ویژه متقاضیانی است که قصد مهاجرت و زندگی در کشورهای فرانسه زبان یا قصد ادامه تحصیل و شرکت در آزمون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای داخل کشور در حوزه زبان و ادبیات فرانسه، مترجمی زبان فرانسه، آموزش زبان فرانسه را دارند.

نکته ای که آموزشگاه زبان سیب را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها و ارائه سیستم های متنوع آموزش زبان فرانسه منطبق با آخرین تغییرات و استانداردهای سفارت فرانسه همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت می باشد. همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در یادگیری زبان فرانسه می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان فرانسه آموزشگاه زبان سیب تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی آموزشی، پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان فرانسه را در موقعیت های شبیه سازی شده فراهم نمایند تا زبان آموزان محترم را جهت آمادگی و شرکت در آزمون ها و مصاحبه سفارت و کسب نمره قبولی آماده سازند.
معرفی دوره های آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان سیب 
A1 (سطح آغازین) 
آموزش زبان فرانسه در سطح A1 در آموزشگاه زبان فرانسه سیب مطابق جدول زیر برگزار می گردد و مختص زبان آموزانی است که بدون هیچ پیش زمینه ای مایل به یادگیری زبان فرانسه می باشند. زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان فرانسه قادر خواهند بود تا با بهره گیری از واژگان ساده و محاوره ای و با کمک ساختارهای گرامری ساده، مکالمات روزمره و جملات ابتدایی که در رابطه با نیاز های عمومی و شخصی می باشد (مانند معرفی خود، خواندن علائم راهنما، احوالپرسی ساده و ...) را درک کرده و صحبت نمایند و نیز در آزمونهای بین المللی زبان فرانسه همانند DELF, TEF, TCF مربوط به سطح A1 شرکت نمایند. 
A2 (سطح مقدماتی)
این سطح از آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان فرانسه سیب نیز مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان فرانسه قادر به بیان و درک موضوعات مشخصی مانند گفتگوهای روزمره، اطلاعات شخصی، خانواده و محیط کار در موقعیت های ساده و معمول خواهند بود و همچنین می توانند مطالب پیچیده تری که در مقاله های کوتاه، روزنامه ها و تبلیغات نوشته شده است را درک نمایند. 
B1 (سطح متوسط)
 
این سطح از آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان فرانسه سیب نیز مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان فرانسه به دایره وسیعی از لغات و واژگان دست پیدا خواهند کرد که به آنها کمک خواهد کرد با استفاده از این لغات در مورد رویاها، آرزوها، رخدادها، اهداف، تجارب و علایق شخصی خود بطور منسجم صحبت نمایند و در سفرهای خود به کشورهای فرانسوی زبان اغلب نیازهای خود را برطرف نمایند. 
B2 (سطح بالای متوسط)
این سطح از آموزش زبان فرانسه در آموزشگاه زبان فرانسه سیب نیز مطابق جدول زیر برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان فرانسه قادر به درک و بیان مطالب با طیف وسیعی از متون سخت، طولانی، انتزاعی و پیشرفته به زبان فرانسه خواهند بود و می توانند در رشته تخصصی خود بحث های جدی و تخصصی تری را پیگیری نمایند و بدون آمادگی قبلی بطور روان، سلیس و پیوسته صحبت کنند. 
اهداف آموزش زبان فرانسه بزرگسالان در آموزشگاه زبان فرانسه سیب

آموزش همزمان مهارتهای گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن زبان فرانسه از سطح مبتدی تا پیشرفته.
آموزش کاربردی زبان فرانسه ویژه متقاضیان ادامه تحصیل یا مهاجرت به کشورهای فرانسوی زبان.
آموزش زبان فرانسه با هدف آمادگی زبان آموزان جهت آمادگی شرکت در آزمون و مصاحبه سفارت.
آموزش زبان فرانسه با هدف آماده سازی زبان آموزان جهت قبولی در آزمون های DELF, DALF, TEF, TEFaQ, TCF.
تمرکز ویژه بر تقویت مهارت صحبت کردن جهت زندگی در کشورهای فرانسوی زبان.
آشنایی زبان آموزان با فرهنگ و آداب و رسوم کشور فرانسه بمنظور زندگی در این کشور.

تمایز خدمات آموزش زبان فرانسه آموزشگاه زبان فرانسه سیب با سایر آموزشگاه ها

تنوع زمانبندی کلاسها مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان فرانسه می باشد.
آموزش زبان فرانسه با استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها و متدهای آموزشی روز دنیا.
ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای در پایان هر ترم جهت مشاهده روند پیشرفت زبان آموزان.
شهریه مناسب با توجه به توان مالی زبان آموزان و ارائه تخفیف های ویژه.درباره ما

آموزشگاه زبانهای خارجی سیب به پشتوانه سالها تجربه در حوزه آموزش زبانهای خارجی با استفاده از نوین ترین متدهای آموزشی و استانداردهای بین المللی روز دنیا وبابهره گبری از دانش اساتید کارآزموده و تحصیل کرده، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزش زبان انگلیسی دوره آیلتس  آموزش زبانهای آلمانی و فرانسه با تاکید بر سیاست نتیجه گرایی ویژه علاقمندان یادگیری زبان نموده است و هم اکنون با صدها متقاضی در سال و همکاری با ارگانها و موسسات آموزشی از پیشگامان عرصه آموزش در شهر بروجرد می باشد
 

عضویت در باشگاه سیب

برای اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات شماره تلفن خود را وارد نمایید.

تماس با ما

بروجرد-خيابان بهار-روبه روي پارک بهار-پلاک 451

06642613878

09187365091

06642613878

dr.gholamidavoud@yahoo.com